قوانین و مقررات

این قوانین و مقررات متعلق به وب سایت حاضر می باشد و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير این وب سایت به عنوان يک سايت ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.
الف – شرایط سنی ثبت نام کارت
کارت های ارائه شده در سایت ما، براي اشخاص بالاي 18 سال ميباشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مينمائيد که بالاي 18 سال هستيد.
ب – شرايط استفاده قسمتي از اين قوانین و مقررات را در هر موقع تغيير دهد. متن قوانین هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قوانین مخالف بوديد ميتوانيد دریافت خدمات از ما را متوقف نمائید.
ما گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.
در صورتيکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده ايد با استفاده از لينک ‘بازیابی رمز عبور’ ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين وب سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.
انکار تعهد: ما سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت و خدمات، خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.
پ – موارد مصرف کارت
كارت های ارائه شده در این وب سایت، يك جايگزين بصرفه و هوشمند براي حمل وجه نقد می باشد. شما مي توانيد تنها پولي را كه بر روي آن ذخيره كرده ايد خرج نماييد. تنها چيزي كه براي ثبت نام نياز داريد پاسپورت معتبر شخص شما مي باشد. استفاده کننده فقط مجاز به استفاده در مراکز مجاز پذیرش ویزا کارت می باشد. هرگونه تخلف از قوانین منجر به توقف ارائه خدمات به دارنده کارت می گردد.
استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی ما است.
ت – پذیرش کارت اعتباری توسط وب سایت ها
استفاده از کارتها و پذيرش آنها توسط وب سايتهای مختلف تابع قوانين اقتصادی ، سياسی و … کشور مربوطه و موسسات و سایت های مالی و اعتباری واسطه می باشد. در نتيجه در هنگام استفاده از کارتها بايد به محدوديتها و خطرات ناشی از هر نقل و انتقال دقت کافی داشت که ممکن است حتی در شرايطی به بلوکه کردن وجوه، عدم عمل به تعهدات و … از طريق فروشندگان بدلايل مختلف منجر گردد. دارنده کارت بايد شخصاً به مطالعه در اين زمينه پرداخته و در صورت بروز مشکلاتی از اين قبيل، این وب سایت، هيچگونه مسئوليتی در قبال اين عدم انجام تعهدات نداشته و قادر به جلوگيری از هيچ يک از فرايندهای پرداخت نمی باشد. وب سایت ها در قبول و یا رد کارتهای صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه ما نخواهد بود .
ث – رعایت قوانین بین المللی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران
دارنده و استفاده کننده کارت خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل دانسته و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده ، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً برعهده می گیرد .
ج – حفظ اطلاعات کارت
دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر، پذیرفته نیست.
چ – زمان و محل صدور و دریافت کارت
کارت ها از طریق سایت ما ثبت نام شده و تحویل آن در مرکز انتخاب شده توسط مشتری در کشور امارات می باشد. کارت های بانام در 5 روز کاری پس از ثبت نام کارت در کشور امارات قابل تحویل به فردی که کارت به نام او صادر شده است می باشد.
امکان سفر و دریافت کارت در کشور امارات در مراکز معرفی شده توسط سایت ما بعهده فرد صاحب کارت می باشد و عدم توانایی وی در دریافت کارت فیزیکی از مراکز معرفی شده بعهده ما نمی باشد.
پس از تحویل کارت شارژ به مشتری، وب سایت ما هیچگونه کنترلی روی آن ندارد. علی رغم رعایت موازین قانونی بین المللی با توجه به اینکه در حال حاضر کشور عزیزمان در شرایط تحریم های مالی جهانی به سر می برد، اکیداً به مشتریان توصیه می شود موجودی شارژ شده در کارت خود را در اسرع وقت خرج نمایند.
ح- از اشخاصی که برای اولین بار است از سایت ما خرید می نمایند، مدارک هویتی شامل تصویر پاسپورت یا کارت ملی بهراه تصویر کارت شتابی که اطلاعات چهار رقم و نام دارنده مشخص باشد ( و بقیه موارد آن پوشانده شده باشد) درخواست می شود.
در صورتی که مشتری در اولین سفارش خود عجله داشته باشد، لازم است که این مورد را مد نظر قرار داده و در غیر این صورت عواقب تاخیر در تحویل سفارش بعهده ی سفارش دهنده است.
من با انتخاب گزینه “شرایط و قوانین را خوانده‌ام و قبول دارم”، می پذیرم که این وب سایت در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی نخواهد داشت:
1. عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده به صورت حضوری (با استفاده از دستگاه POS) ، خرید آنلاین، تلفنی یا فرم کاغذی.
2. کسر شدن هر مبلغی از کارت یا هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها.
3. عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها.
4. هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت.
در نتیجه در صورت بروز هر یک از موارد بالا، مسئولیت مربوطه به طور کامل بر عهده من به عنوان خریدار کارت یا شارژ بوده و می دانم که فقط از طریق شماره تلفن درج شده در پشت کارت که مربوط به کشور امارات است، می توانم مراتب را پی گیری نمایم. به همین ترتیب حق هر گونه پی گیری یا درخواست دریافت معادل ریالی از ما را از خود سلب می نمایم.
خ- کارت های هدیه خریداری شده از وب سایت ما بصورت خام ارائه می گردد.
​مشتری ملزم است به شخصی سازی (رجیستر کردن) کارت به نام خود یا شخصی که قصد بازفروش کارت به وی را دارد​. در صورتی که این کار انجام نشود، کلیه مسئولیت ناشی از تمامی عواقب آن از قبیل سرقت اطلاعات، برداشت بدون اجازه مبلغ از کارت ارزی مشتری، فراموشی پین کارت و پیگیری های آن از پشتیبانی امارات تماماً بر عهده شخص خریدار است.
د- فیزیک کارتهای هدیه (دارای فیزیک) خریداری شده از سایت ما که اطلاعات آن برای مشتری ارسال می گردد، حداکثر تا 60 روز پس از سفارش نگهداری می شود و خریدار ملزم است تا این مدت نسبت به دریافت آن یا درخواست ارسال آن اقدام نماید. پس از طی شدن این زمان کارت معدوم می گردد.

نماد اعتماد الکترونيکي