درباره ما

وب سرویس حاضر توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و با هدف رفع بخشی از موانع و مشکلات پرداخت های ارزی الکترونیک دانشجویان در فرآیند اپلای برای تحصیل در خارج از کشور، راه اندازی شده تا در کوتاهترین زمان و با کمترین مبلغ کارمزد، نیاز دانشجویان عزیز را از طریق صدور ویزا کارت­ برطرف نماید.

کمپانی شریف، خدمات ثبت نام کارت های پیش پرداخت بین المللی را برای هم وطنان عزیز فراهم می سازد. ما کارت های مختلف ویزا و مستر کارت را معرفی و ثبت نام می کنیم. کارت های شرکت Travel EZ کشور امارات که این روزها با اقبال بیشتری توسط مشتریان ما روبرو شده است، نیز توسط شرکت حاضر ثبت نام می شود. تراول ایزی یک کارت پیش پرداخت Visa است که توسط یکی از موسسات مالی بسیار معتبر در کشور امارات ارائه می گردد و هرکجای دنیا که کارت های Visa پذیرفته شود، قابل استفاده است. همچنین ما کارت های هدیه Visa را نیز به هموطنان ارائه می کنیم.
اشخاصی که یکبار جهت دریافت کارت خود به امارات مراجعه کرده و تایید هویت شده اند، برای تمدید کارت خود نیازی به مراجعه به کشور امارات را ندارند و می توانند مجدداً کارت تهیه نمایند.
کارت های پیش پرداخت Travel EZ به دلار آمریکا و درهم امارات متحده عربی عرضه می شود . فرایند دریافت کارت های پیش پرداخت بسیار ساده است . پیش از آغاز سفر ، در سایت ما، اقدام به ثبت نام کارت Travel EZ خود نمایید . برای ثبت نام فقط یک پاسپورت معتبر کافی است . پس از ثبت نام درخواست ، کارت شخصی سازی شده تراول ایزی شما ، با درج نام تان بر روی کارت در یکی از شعب توزیع کارت در دوبی برای دریافت آماده خواهد بود . همچنین ، به درخوست شما تحویل کارت در هتل محل اقامت تان امکان پذیر است.
افزودن پول بر روی کارت Travel EZ بسیار آسان و آنی می باشد . در هر جای دنیا که هستید می توانید از طریق همین سایت، با کارت شتاب خود اقدام به خرید کارت آسان شارژ (ezChargePakTM) کنید. صرافی های معتبر امارات متحده عربی نیز ، کارت شارژ ezChargePak را عرضه می کند.
با داشتن آسان شارژ و اعمال آن روی ویزا کارت خود، شما می توانید بهای پرداخت بین المللی را با پول محلی خود بپردازید . بدین ترتیب ، از راحتی تبدیل پول رایج خود به دلار در هر جای دنیا که هستید بهره مند شوید . با خرید کارت آسان شارژ، ezChargePak، شما همواره برای پر کردن کارت پیش پرداخت TravelEz در کشور خود یا در هنگام سفر، آماده خواهید بود.
مسئول این واحد اقتصادی آقای حسام الدین راضی اردکانی هستند.
نماد اعتماد الکترونيکي